Kodumajutus Setomaal

Pakume kodumajutust ja puhkamise võimalust Setomaal, Värska lähedal kauni looduse keskel.

Broneeri kohe telefonil 5171451 või info@tordikuller.ee

Setomaal asuvas Paju Talo kodumajutuse majakeses on ööbimisvõimalus ühes toas kahele inimesele (toas 140cm laiune voodi). Majake asub Kremessova külas, Setomaa vallas, Võrumaal.

  • Hind 30 eur/ öö 1 inimene
  • Kogu privaatne majake kahele 60 eur/ öö
  • Lemmikloomad on lubatud tasuta.
  • Telkimisvõimalus hoovis 10 eur/öö 1 telk

Lisavarustus: kuivkäimla, saun, gaasigrill, gaasipliit, välipliit, suitsuahi, veekeedukann, minikülmik, TV (Eesti ja Venemaa vabalevi telekanalid), dvd-mängija ja palju multifilme ja filme vaatamiseks, wifi. Lastele multifilmid, batuut, pesakiik, Mölkky õuemäng. Raamatud ja lauamängud. Koer ja jänes, kellega sõbraks saada. Lisaks palju ilusat loodust ja mõnusat puhkust. Setomaaga tutvumise trükised ja nõuanded.

NB! Hetkel puudub kraanist voolav vesi, aga puhas joogivesi on kanistriga toas olemas. Käte pesuks on loodud hoovi lokaalsed sansõlmed. Puudub ka dush, aga soovi korral saab saunas end pesta. Oma kaevu puhastamine ja veesüsteemi loomine võtab veel pisut aega.

Paju Talo galerii

Lastele on paar toredat sõbrakest, kellele saab pai teha – taksikoer Bruno ja väike jänes Muffin.

Tagasiside

“Aitäh! Väga mõnus ja hubane koht on ja kardin töötab ideaalselt sääskede vastu!” Jüri, Kadri ja küülik

“Suured tänud ekspromt majutuse eest. Soovime palju toredaid külalisi.” Seto Folk 2021. Edme ja Mart Harjumaalt!

“Suur aitäh mõnusa puhkuse eest. Siin on tõesti väga kaunis loodus. Rand, matkarada ja veekeskus asuvad jalutuskäigu kaugusel. Tuleme kindlasti veel!

A friendly sociable and helpful host. The room had a lot of information about local culture and sight, that was helpful. A good location. All in all, a pleasure to stay at. Way too many horse-flies, but that’s part of the location 🙂

************************************************************************

Broneeri majutus siit

Lähedal asuvad vaba aja veetmise võimalused

Veel infot Setomaa kohta leiate Visit Setomaa veebilehelt.

Fotod lähedal asuvatest vaba aja veetmise võimalustest. Pikalombi loodusrada (200m), Värska kuurortravikeskuse rand (1,5km) ja Värska veekeskus (1,5km).