+372 5171451 info@tordikuller.ee

TEHTUD TÖÖD

Kortermaja trepikodade sanitaarremont. Laed krunditud ja värvitud. Seintel kohtparandused, uus krohvimuster. Seinad krunditud ja uus värv peal. Trepi servad ja seinte allääred värvitud kuni keldrini. Metallist trepi piirded ja elektrikapid värvitud. Paigaldatud uued puidust trepi käsipuud. Eeskoda värvitud ja paigaldatud uued metallist lukustatavad postkastid. Vahetatud sadevee toru kogu trepikoja ulatuses katuselt kuni maapinnani. Kinnisvara väärtus kasvas ning elanikud said kvaliteetsema elukeskkonna.

Korteri värskendusremont. Tehtud erinevaid maalritöid. Seinad värvitud heledamaks ja paigaldatud uus tapeet. Alguses oli korter tumedates toonides ja sünge. Sinised seinad tegid toa väiksemaks. Toad ja köök said värvitud heledaks ja korteri üldilme muutus palju avaramaks.

Maja fassaadi värvi värskendus. Värvitud maja puitfassaad. Värvitud aknaraamid ja tooniva puidukaitsevahendiga üle tehtud palksein. Maja sai rõõmsama ja värskema välimuse. Tööd jätkuvad…

Väikese vana palkmaja värskendamine. Õnnetult tühjalt seisev kolikamber sai mõnusaks suvetoaks ja nüüd on sobilik ka ööbimiseks. Laed ja seinad värvitud heledaks. Natuke tapeeti ja maas vaipkate.

Teostame pisiremonti, abitöid, värvimis- ja maalritöid korterites ja eramutes. Teeme Teie elukeskkonna hubasemaks, kvaliteetsemaks ja ilusamaks. Värske värv annab uue hingamise igale ruumile ja hoonele.

Telefon: 5171451 E-mail: info@tordikuller.ee

VIRANDI GRUPP – KIMMÄS KUUHTÜÜ